Hong Kong

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Hong Kong parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Honkonge

Honkongas yra autonominė teritorija Pietryčių Kinijoje. Anksčiau tai buvo britų kolonija. Miesto centras yra gyvas ir tankiai apgyvendintas, yra svarbus uostas ir pasaulinis finansų centras, kuriame yra dangoraižių panorama. Centriniame rajone yra paminklų, tokių kaip Ieoh Ming Pei's Bank of China Tower. Honkongas taip pat yra viena garsiausių prekybos vietų, garsėjanti pritaikytais drabužiais ir „Temple Street“ naktiniu turgumi. Ją iš rytų, pietų ir vakarų supa Pietų Kinijos jūra ir jis ribojasi su Šendženo miestu, Guangdongu, šiaurėje prie Šenzeno upės.

Jei nusprendėte persikelti į Honkongą ar tiesiog ieškote nekilnojamojo turto pardavimo Honkonge, turėtumėte žinoti, kad vyriausybė įvedė naują laisvų darbo vietų mokestį ir išankstinio pardavimo sistemos apribojimus. Vis dėlto tikimasi, kad būsto kainos per ateinančius šešis mėnesius padidės dar 7%. Norėdami išsaugoti pardavimo normas, plėtotojai greičiausiai pastatys mažesnius butus.

Remiantis Honkongo nekilnojamojo turto prognoze 2018 m. Viduryje, būsto kainų kilimo tendencija sulėtės antroje pusėje, vyriausybei įvedus naują laisvų darbo vietų mokestį ir ikimokyklinio mokesčio apribojimus. Parduodamo nekilnojamojo turto kainos Honkonge per artimiausius šešis mėnesius turėjo išaugti dar 7%. Norėdami apsaugoti pardavimo tempus, plėtotojai greičiausiai pastatys mažesnius butus. Vidutinis naujų butų dydis per pastaruosius 6 metus jau sumažėjo maždaug 40%.

Mažesni vienetai ir pigesnės kainos su kūrėjų finansavimu prisidėjo prie didelių pardavimų pirminėje rinkoje pirmąjį pusmetį. Kūrėjams pavyko parduoti daugiau nei 50% vienetų, išleistų daugelyje naujų projektų.

Birželio pabaigoje vyriausybė paskelbė šešias naujas iniciatyvas miesto būsto problemoms spręsti. Tarp jų buvo labai spekuliacinis atostogų mokestis pirminėje rinkoje.

Vyriausybės sprendimas imtis tolesnių iniciatyvų, susijusių su būsto problemomis mieste, tuo metu, kai kyla palūkanų normos, o dabartinis rinkos ciklas jau yra paskutiniame etape ir kelia riziką. Pasikeitus rinkai, visos šios pastaraisiais metais įvestos aušinimo priemonės gali sustiprinti bet kokią krizę ir paskatinti laisvą rinkos kritimą. Be to, vis daugiau pirkėjų, besidominčių parduodamu nekilnojamuoju turtu Honkonge, remiasi kūrėjų finansavimu, kuriam taikomos didesnės palūkanų normos ir nereikalaujama, kad pirkėjai išbandytų stresą.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB